Toyota вважає своїм обов'язком забезпечити безпеку на дорозі. Саме тому Toyota постійно вдосконалює оригінальні деталі і бореться проти підробленої продукції. Тільки оригінальні деталі Toyota повністю відповідають кожному автомобілю сімейства Toyota і мають високу якість, яке очікують отримати покупці Toyota.

100% гарантії
Покупці оригінальної продукції Toyota можуть бути абсолютно спокійні, на всі оригінальні запасні частини і аксесуари Toyota поширюється дія гарантії якості Toyota.

100% Toyota
Toyota домагається того, щоб товарний знак Toyota розміщувався тільки на оригінальної продукції, забезпечуючи найвищі стандарти якості, згідно Вашим очікуванням.

100% оригінальності
За конструктивним виконанням оригінальна продукція Toyota ідеально відповідає кожному автомобілю сімейства Toyota і характеризується високим рівнем якості і продуктивності, відповідно до вимог покупців.

100% впевненості
Тільки продукція, що пройшла жорстку процедуру тестування, потрапляє до Вас, нашим покупцям, забезпечуючи безпеку Вам і довгий термін служби Вашого автомобіля.

100% законності
Toyota приділяє багато уваги боротьбі з підробленою продукцією. Незаконне використання товарного знака, а також виробництво і збут підробленої продукції, яка не відповідає вимогам безпеки, є кримінальними злочинами.

6 причин обрати оригінальні запчастини Toyota

 • Чому потрібно купувати оригінальні запчастини?

  Серед всіх технічно складних пристроїв, в оточенні яких звик перебувати сучасна людина, автомобіль займає особливе місце.

  Це особливе місце автомобіль заслужив по праву, адже володіння автомобілем дає людині свободу пересування і почуття легкості.

  У той же час, виконання наших планів і навіть наша безпека залежить від автомобіля, вірніше від його надійності і постійної готовності до руху.

  У всіх країнах знають, що Toyota робить хороші автомобілі, яким можна довіряти на протязі всього терміну експлуатації. Надійність автомобілів Toyota забезпечується продуманістю конструкції, найдосконалішою системою контролю якості, а також ретельно розробленим планом технічного обслуговування і повним асортиментом оригінальних запасних частин.

  Головна відмінність оригінальних запасних частин від неоригінальних полягає в тому, що при розробці оригінальної запасної частини основна увага приділяється правильному функціонуванню та тривалого терміну служби деталі. Виробники неоригінальних запасних частин думають, головним чином, про зниження витрат виробництва.

  Порівняйте (ліва картинка - оригінальна запчастина, права картинка - неоригінальна запчастина):

  Повітряний фільтр

  Для роботи двигуна Вашого автомобіля кожну хвилину потрібно тисячі літрів повітря. Завдання повітряного фільтра полягає в тому, щоб не допустити в двигун пил і бруд, які викликають швидке зношування деталей двигуна. При цьому фільтр не повинен надавати значного опору потоку повітря, в іншому випадку потужність двигуна помітно падає, при цьому погіршуються швидкісні характеристики машини. При роботі двигуна пил і бруд осідають на поверхні фільтру, забиваючи його і збільшуючи його опір потоку повітря.

  Забезпечити хорошу систему фільтрів здатність, малий опір потоку повітря і стабільність цих властивостей протягом тривалого часу дуже складно. Це є складним інженерним завданням, рішення якої неможливо без застосування дорогих матеріалів.

  В оригінальному повітряному фільтрі Toyota використовується багатошаровий фільтруючий елемент. Зовнішній шар має великі пори і відфільтровує найбільші частки пилу, внутрішні шари відповідають за фільтрацію дрібного пилу.

  Для того, щоб забезпечити найменший опір потоку повітря, площа фільтруючого елемента повинна бути максимально можливою. Фільтруючий елемент робиться гофрованим, таким чином вдається розмістити в невеликому корпусі фільтра великий аркуш фільтруючого паперу.

  У неоригінальних фільтрах зазвичай використовуються одношарові фільтруючі елементи. Це дозволяє здешевити виробництво і запропонувати більш привабливу ціну.

  При цьому зовні такий фільтруючий елемент важко відрізнити від багатошарового, однак такий фільтр забивається брудом набагато швидше і його доведеться скоро замінити.

  Деякі виробники неоригінальних фільтрів для здешевлення своєї продукції зменшують кількість гофр фільтрує. При цьому витрата фільтруючого паперу зменшується в два і більше разів, однак на стільки ж знижується пропускна здатність фільтра і його ресурс.

  Гальмівні колодки

  Чому ж ми застерігаємо Вас від установки на Ваш автомобіль неоригінальних гальмівних колодок?

  Чому автомобіль з встановленими неоригінальними гальмівними колодками може стати небезпечним як для свого власника, так і для оточуючих?

  При розробці кожного автомобіля виробник приділяє гальмівній системі особливу увагу. Конструкція гальмівних механізмів, що застосовуються при їх виробництві матеріали часто є унікальними для кожної моделі і комплектації машини. Це пов'язано з тим, що в останні роки потужність і швидкість автомобілів стали набагато більш високими, ніж раніше, а вимоги до ефективності роботи гальм виросли.

  Виробник неоригінальних колодок робить їх так само, як робив їх десять і двадцять років тому. Не маючи достатніх технологій і не знаючи умов, при яких працюють гальма, він може скопіювати тільки зовнішні розміри оригінальних гальмівних колодок. При цьому параметри тертя, теплостійкості, зносостійкості залишаються для виробника підробок невідомими.

  Тому навіть при всьому бажанні такий виробник не зможе запропонувати Вам продукт, що задовольняє вимогам щодо якості та безпеки.

  Часто навіть геометричні розміри неоригінальних гальмівних колодок відрізняються від розмірів колодок, передбачених виробником автомобіля.

  Це пов'язано з тим, що виробник неоригінал, прагнучи здешевити свою продукцію, випускає "універсальні" колодки, які можна встановити в кілька моделей автомобілів. Зрозуміло на всіх цих автомобілях такі колодки не будуть забезпечувати правильної роботи гальм.

  На практиці неоригінальні гальмівні колодки, встановлені в автомобіль, проявляють себе сторонніми звуками і запахами при гальмуванні, саме гальмування нерівномірно і менш ефективно.

  Неоригінальні гальмівні колодки швидше перегріваються, іноді плавляться, що призводить до несподіваного відмови гальм в складних умовах, наприклад, при водінні в горах або при неодноразових різких гальмуваннях з великій швидкості.

  Використання дешевих матеріалів призводить до прискореного зносу як самих гальмівних колодок, так і гальмівних дисків.

  Диски зчеплення

  Використання в підроблених дисках зчеплення низькоякісного фрикційного матеріалу призводить до того, що зчеплення стає не здатна передавати потужність двигуна, ускладнюючи розгін автомобіля, що призводить до неможливості його експлуатації.

  Підроблені диски зчеплення пошкоджуються навіть на низьких оборотах двигуна, а при частих різких розгонах підроблені диски зчеплення виходять з ладу ще швидше. Ремонт зчеплення - трудомістка і дорога операція, яка потребує зняття коробки передач і покупки далеко не дешевих запасних частин. Тим самим, заощадивши при покупці підробленого диска зчеплення, Ви нічого не виграєте і набагато більше витратите на його заміну.

  Підроблені диски зчеплення потенційно небезпечні, так як вони більш схильні до руйнування в порівнянні з оригінальними дисками Toyota. Якщо внаслідок неякісної конструкції фрагмент диска зчеплення відламана і залишиться між натискним диском зчеплення і маховиком, то зчеплення може повністю вийти з ладу, тим самим, ускладнюючи зупинку автомобіля і ставлячи під загрозу безпеку водія і пасажирів.

  Чи варто говорити, що неякісні матеріали підроблених дисків не тільки сприяють поломки самого диска в інтенсивних умовах експлуатації, але також можуть стати причиною пожежі автомобіля.

  Паливні фільтри

  У підроблених паливних фільтрах використовується низькоякісна фільтруюча папір, в результаті чого паливо очищається недостатньо, що призводить до засмічення карбюратора або ТНВД і призводить до підвищеного шуму двигуна і його поломки.


  Оригінальні фільтри мають високу грязеудержівающей здатністю і характеризуються тривалим терміном експлуатації.

  При виготовленні підроблених паливних фільтрів не дотримуються такі ж високі стандарти, згідно з якими здійснюється оригінальні фільтри Toyota. У них часто спостерігаються витоку палива навколо зварних швів, що може призвести до займання автомобіля.

  Крім цього, відшаровування внутрішнього покриття корпусу фільтра може потрапити в двигун, що може викликати його поломку.


  Оригінальні масляні фільтри Toyota точно сконструйовані і перевірені на ефективність очищення масла і якість ущільнень для запобігання витоку.

  У підроблених масляних фільтрах часто використовуються кільця ущільнювачів, вироблені з матеріалів з коротким терміном експлуатації і недостатньою жорсткістю, в результаті чого можливі витоку масла. Це становить загрозу не тільки для навколишнього середовища і пожежної безпеки автомобіля, але також і для життя інших учасників дорожнього руху.

  Свічки запалювання


  Свічки запалювання грають вирішальну роль в досягненні оптимальних характеристик автомобіля і забезпеченні надійної роботи двигуна.

  Відхилення основних параметрів підроблених свічок запалювання (низька теплопровідність, низькоякісний ізолятор і т.п.) призводять до нестійкої роботи, особливо помітною на холостих обертах, а іноді і до повної зупинки і неможливості завести двигун.

  Приводні ремен

  На відміну від оригінальних приводних ременів Toyota, підроблені ремені виготовляються з низькоякісних матеріалів, через що вони можуть розриватися і виходити з ладу навіть на низьких оборотах двигуна.

  Підроблені приводні ремені дуже швидко зношуються, а використання пошкодженого приводного ременя може викликати проблеми, що призводять до перегріву і поломки двигуна, що потребують дорогого ремонту, а також до виникнення аварійних ситуацій.

 • Оригінальні масла і спец. рідини

  Оригінальні масла Toyota

  Всі оригінальні масла Toyota відповідають найсуворішим вимогам якості та мають відмінні експлуатаційні характеристики. Вони відповідають міжнародним нормативам Американського інституту нафтопродуктів (API) і Європейської асоціації автовиробників (ACEA).

  Фірма «Тойота» тестує свої масла в умовах, максимально наближених до реальних, використовуючи для випробувань оригінальні двигуни автомобілів Toyota. Саме тому мастильні матеріали Toyota мають оптимальною якістю і характеристиками, що забезпечують найкращу роботу бензинових і дизельних двигунів.

  Синтетичне моторне маcло SAE 0W-30

  Повністю синтетичне моторне масло Toyota SAE 0W-30 має унікальні характеристики і відповідає найвищому класу за класифікацією API. Воно є універсальним і прекрасно підходить як для бензинових, так і для дизельних двигунів, забезпечуючи легкий пуск двигуна, ідеальну чистоту всіх деталей і вузлів, найвищі показники потужності і максимальний ресурс двигуна.
  Завдяки особливим в'язкісно-температурним характеристикам, моторне масло Toyota SAE 0W-30 якнайкраще вирішує проблему недостатнього змащування двигуна при холодному пуску і забезпечує максимальну надійність його роботи.
  Класифікація за ACEA: A3, B3, B4
  Класифікація за API: SL / CF
  Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

  Синтетичне моторне масло SAE 5W-40

  Синтетичне моторне масло Toyota SAE 5W-40 відповідає найжорсткішим вимогам, що пред'являються до масел останнього покоління. Стабільність вязкостних і змащувальних властивостей, сталість експлуатаційних характеристик в різних умовах роботи, відмінна плинність при низьких температурах - ось відмінні риси синтетичного моторного масла Toyota SAE 5W-40.
  Класифікація по ACEA: A3, B3, B4
  Класифікація по API: SL / CF
  Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

  Синтетичне моторне масло SAE 0W-20

  Синтетичне моторне масло SAE 0W-20 призначений для новітніх двигунів автомобілів Toyota. Воно має високу плинністю, забезпечує чудові показники паливної економічності і найкращі екологічні характеристики. Слід застосовувати тільки для тих моделей автомобілів Toyota, для яких його застосування рекомендовано керівництвом по експлуатації.
  Класифікація по API: SM / SL
  Упаковка: 1 л, 5 л, 208 л

  Синтетичне трансмісійне масло SAE 75W-90

  Синтетичне трансмісійне масло Toyota SAE 75W-90 створено на основі спеціально складеної композиції базових масел і ретельно збалансованого пакета високоефективних присадок. Воно підходить для використання в механічних коробках передач, гіпоїдних передачах редуктора заднього моста і коробках рульового механізму. Відповідає найсуворішим номатівам.
  Класифікація по API: GL-4 / GL-5
  Упаковка: 1 л, 20 л

  Масло для механічних трансмісій SAE 80W-90

  Універсальне трансмісійне масло Toyota SAE 80W-90 розроблено на основі високоякісних мінеральних масел спеціально для роботи в екстремальних умовах. Пакет найсучасніших присадок забезпечує прекрасні в'язкісно-температурні характеристики масла, що гарантує ефективну роботу вузлів і деталей як механічних трансмісій, так і провідних мостів автомобілів Toyota.
  Класифікація по API: GL-4 / GL-5
  Упаковка: 1 л, 20 л

  Масло для диференціалів LSD SAE 85W-90

  Масло для диференціалів Toyota LSD SAE 85W-90 створено спеціально для ведучих мостів з частковою блокуванням диференціалу. Ідеально підходить для роботи в специфічних умовах, що виникають в диференціалах даної конструкції.
  Класифікація по API: GL-5
  Упаковка: 20 л

  Масло для диференціалів LT 75W-85 (SAE 75W-85)

  Нове масло для диференціалів LT 75W-85 дозволяє поліпшити паливну економічність на 0,5% в порівнянні з трансмісійним маслом 75W-90. Крім того, цього маслу притаманні відмінні антикорозійні властивості і висока стабільність характеристик.
  Класифікація по API: GL-5
  Упаковка: 1 л

  Масло для диференціалів LSD LX 75W-85 (SAE 75W-85)

  Нове масло для диференціалів підвищеного тертя LSD 75W-85 дозволяє поліпшити паливну економічність на 1,5% в порівнянні з трансмісійним маслом 85W-90. Масло має прекрасні антикорозійними властивостями, а також мінімізує шум, що виникає при роботі диференціала підвищеного тертя.
  Класифікація по API: GL-5
  Упаковка: 1 л

  Рідина для автоматичних трансмісій Dexron III

  Рідина для автоматичних трансмісій Toyota Dexron III повністю відповідає вимогам, що пред'являються до рідин ATF даного класу. Оптимальні в'язкі характеристики, зносостійкість, гарна плинність при низьких температурах, стійкість до окислення обумовлюють застосування цієї рідини в автомобілях Toyota. Рекомендується використовувати ATF Dexron III, якщо це зазначено в керівництві з експлуатації.
  Упаковка: 1 л, 20 л

  Рідина для автоматичних трансмісій T IV

  Високоякісна рідина для автоматичних трансмісій Toyota ATF T IV створена з використанням базових масел високого ступеня очищення і ретельно збалансованої комбінації присадок. Ця рідина ідеально підходить для автоматичних трансмісій, забезпечуючи плавність перемикання передач і надійну роботу всіх деталей трансмісії.
  Упаковка: 5 л

  Рідина для автоматичних трансмісій WS

  Повністю синтетична рідина для нових типів автоматичних трансмісій автомобілів Toyota. Обов'язкова до застосування в автомобілях, для яких вона вказана в інструкції з експлуатації, не повинна застосовуватися при відсутності такої рекомендації.
  Упаковка: 1 л

  Чи знаєте Ви, що ... Регулярна перевірка рівня і стану моторного масла у вашому двигуні - кращий спосіб продовжити життя Вашому двигуну, поліпшити його роботу і знизити витрати на обслуговування. Ми рекомендуємо Вам регулярно перевіряти рівень масла і проходити сервісне обслуговування тільки в офіційних дилерів та уповноважених партнерів Тойота.