14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Toyota в Україні розпочала прийом замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому.

Можно с уверенностью сказать, что 2018 год был исключительно насыщенным и успешным в автоспорте. Чтобы проиллюстрировать это, мы выбрали десять чемпионатов, в которых успехи Toyota были особенно выдающимися.

З 16 листопада 2018 року до 16 січня 2019 року триває Сьомий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2019» в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочато прийом замовлень на нові комерційні автомобілі Proace: пасажирський фургон Proace Verso та вантажний фургон Proace.

На міжнародній виставці ІнтерАГРО-2018 Toyota офіційно представила новий комерційний автомобіль Toyota Proace Van та Proace Verso.

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини.