Тойота Центр Маріуполь ТОВ «Азов Мотор» є офіційним представником ПІІ "Toyota Україна" в Маріуполі і дає можливість придбання будь-якого автомобіля з офіційного модельного ряду Toyota.

Купуючи автомобіль у офіційного дилера Toyota, Ви, як клієнт, отримуєте якісний і надійний автомобіль; гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування; можливість покупки і установки оригінальних запасних частин і аксесуарів. Ваш автомобіль будуть раді обслужити на Маріупольському офіційному сервісі Toyota!

Для обслуговування автомобіля ми рекомендуємо Вам звертатися саме до офіційного дилера Toyota з наступних причин:

  1. Обслуговування Вашого автомобіля проводять професійні механіки високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів Toyota, постійно проходять навчання в навчальних центрах Toyota;
  2. Вони мають спеціальний інструмент і обладнання, розроблений для правильного і швидкого обслуговування Вашого автомобіля;
  3. Ми маємо в своєму розпорядженні самої останньої технічною інформацією з обслуговування належить Вам моделі Toyota. Ми також маємо прямий доступ до компанії Toyota, в разі якщо знадобиться будь-яка додаткова інформація;
  4. Для обслуговування Вашого автомобіля дилер Toyota використовує оригінальні запасні частини Toyota, які мають таку ж високу якість, як і ті, що вже було встановлено. Крім того, вони забезпечені гарантією виробника;

В результаті реалізації проекту TСM Клієнти дилерських центрів Тойота отримують ряд переваг перед власниками автомобілів інших марок, а саме:

1. Пропозиція Клієнту вибору максимально зручного для нього часу і дати відвідування дилерського центру, оперативність прийому на обслуговування, виняток утворення черг при здачі автомобіля.

Це забезпечує Клієнту максимально можливу зручність.
Ми досягаємо це за рахунок розробки та впровадження електронної системи попереднього запису автомобіля на сервісне обслуговування.
Ми завжди знаємо, на якій стадії обслуговування знаходиться автомобіль Клієнта, і маємо можливість своєчасно відреагувати на виниклі технічні потреби в процесі його облуговування, дотримуватися термінів виконання робіт. Для цього ми використовуємо електронну систему контролю виробництва.

Азов МоторАзов МоторАзов Мотор

2.Оптимізація термінів виконання технічного обслуговування і ремонту, а отже і скорочення часу перебування автомобіля в дилерському центрі.

Ми цінуємо Ваш час, тому постійно працюємо над винятком різних втрат ( «Muda») і неузгодженостей, що збільшують терміни перебування автомобіля на обслуговуванні. Якість послуг при цьому залишається на незмінно високому рівні.

3. Кваліфікований і якісний ремонт.

Увага до навчання та атестації персоналу, чітке слідування технологіям, встановленим заводом-виготовлювачем для ремонту і обслуговування автомобілів - є ключовими факторами, що дозволяють нам досягати високої якості виконаних робіт.

Азов Мотор Азов Мотор

4. Впевненість в результаті.

Багаторівневий контроль кожної дії, виробленого з Вашим автомобілем, вихідний контроль якості виконаних робіт, наявність всього необхідного діагностичного обладнання, інструменту, який завжди під рукою, а також найсвіжішої технічної інформації - ось що дозволяє нам забезпечити традиційне якість обслуговування Тойота.

Азов Мотор

5.Клієнтоорієнтований підхід.

Ведення історії обслуговування кожного Клієнта і його автомобіля, індивідуальне ставлення, відкритість у спілкуванні з Клієнтами, строгі правила зовнішнього вигляду співробітників центру - все це невід'ємна частина стандартів Тойота. Ми проводимо опитування наших Клієнтів для виявлення їх думки про роботу дилерського центру, побажань та зауважень. Зібрана інформація аналізується і враховується при прийнятті управлінських рішень, спрямованих на поліпшення якості обслуговування в дилерських центрах. У якій би дилерський центр Тойота Ви не прийшли, Ви легко зможете зорієнтуватися всередині.

6. Дотримання принципів «чистого виробництва» і додаткова турбота про Ваш автомобіль.

Азов Мотор
Внутрішній простір Вашого автомобіля - це Ваша особиста простір, і тому ми прагнемо залишити його недоторканним.
Азов Мотор
Використання захисних накидок Toyota під час обслуговування додатково оберігає крила і капот автомобіля.
Азов Мотор
Організація охайного робочого місця кожного із співробітників дозволяє нам правильно налаштувати наш персонал на якісну роботу і дбайливе ставлення.

7. Скорочення часу на доставку запасних частин, розширення номенклатури товарів.

Забезпечення постійної наявності запасних частин і скорочення термінів їх доставки Клієнту за рахунок впровадження автоматизованої системи розрахунку необхідної кількості продукції і поліпшення процесу логісткі запасних частин.

Зниження ризику пошкодження запасних частин і скорочення часу на пошук потрібної запасної частини шляхом впровадження сучасних технік зберігання та адресної системи.

Азов Мотор Азов Мотор